Výroba páry

Výroba páry

Dodávkou zařízení pro výrobu technologické páry se naše společnost zabývá po dobu delší 10 let. Nabízí vyvíječe páry a parní kotle na velmi vysoké technické úrovni. Jak po stránce konstrukční, která zabezpečuje spolehlivost provozu a regulaci výkonu při dodržení parametrů páry, tak i vysokou ekonomiku výroby.

Námi dodané vyvíječe páry a parní kotle naleznete v mnoha oborech lidské činnosti, ve zpracovatelských podnicích i u společností působících v oblasti služeb

Vyvíječe páry

Beztrubkové vyvíječe páry - Jsou ideální pro malé a střední kotelny, kde je požadavek výroby páry o tlaku do 10 bar. Jejich speciální beztrubková konstrukce splňuje bezpečnostní normy a zaručuje spolehlivost, která obdržela od našich zákazníků velkého uznání. Naše beztrubkový vyvíječe páry jsou ideální pro oděvní průmysl, prádelny a sušárny, žehlírny prádla, sauny, potravinářský průmysl a při všech průmyslových postupech, kde je požadována vysoká spolehlivost.

Horizontální a vertikální trubkové vyvíječe páry nebo přehřáté vody
Více jak 5000 instalací ve všech průmyslových odvětvích, od prádelen až po velké chemické, farmaceutické, textilní a strojírenské závody, vyřešilo problémy s výrobou páry při nízkých nákladech. Výrobní řada zařízení s výkonem od 120 až do 8000 kg/h poskytuje možnost řešení mnoha zadání našeho klienta nebo přímo realizaci vysoce výkonné kotelny s několika samostatně pracujícími jednotkami

Vyvíječ páry pro výrobu jedlého oleje a dezodorizační výrobu

je speciálně vyvinut pro výrobu jedlého oleje a deodorizační výrobu. U celé řady technologických procesů v potravinářském průmyslu se využívá vysoké teploty nad 250°C. Této teploty není vždy možné dosáhnout pomoci termooleje z důvodu nebezpečí znečistění potravin v průběhu jejich zpracování. V tomto případě musí být využita vysokotlaká pára o tlaku d 110 bar a teplotou do 318 °C.

Vyvíječe čisté páry

 

Vyvíječe hygienicky čisté pára ABCO

AB&CO • TT BOILERS je přední dánský výrobce zařízení vyrobených na míru dle požadavků zákazníků. Specializuje se na výrobu parních vyvíječů a kotlů středních a průmyslových velikostí, kotlů na ohřev termooleje, ohřevu vzduchu a systémů využití odpadního tepla.

AB&CO • TT BOILERS je jedním z mála světových výrobců specializujících se na výrobu zdrojů sanitární (hygienické) a čisté páry.

Vyvíječe čisté páry

Parní kotle

Zařízení na výrobu syté páry s vysokou účinností. Nízkotlaké, středotlaké a vysokotlaké parní kotle s dvojtahovou, třítahovou spalovací komorou. Využití pro průmyslové podniky všech odvětví s odběrem tepla v páře, pro technologické a výrobní procesy prostřednictvím přímého nebo nepřímého ohřevu párou.


Parní kotle 

NOVINKY

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

V měsíci srpnu jsme dodali a uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 15 ve společnosti Krůta Zelenka Židlochovice.

více o novince20.02.2019
Dodávka parního kotle

Dodávka parního kotle

V měsíci červenec jsme dodali do společnosti SEPAZ Zašová parní kotel GSX 1500 včetně ekonomizéru a hořáku ELCO Vectron.

více o novince09.01.2019
Parní vyvíječ pro pivovar

Parní vyvíječ pro pivovar

V srpnu jsme uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 20 v minipivovaru v Žatci.

více o novince30.11.2018
Dodávka technologie ohřevu oleje

Dodávka technologie ohřevu oleje

V červnu jsme uskutečnili dodávku technologie ohřevu teplonosného oleje pro společnost Takenaka.

více o novince16.11.2018

ECO – SERVICE , s.r.o.

Masarykova 126
696 15 Čejkovice
( poz. okres Hodonín, Jihomoravský kraj)

IČ: 49435981. DIČ: CZ49435981 (Výpis z OR)
tel.: 518 324 105

tel.: 602 55 9394
fax:518 325 679
e-mail : ecoservice@ecoservice.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI a EKONOMIKA:

Ing. Bartáková Hana - ředitelka společnosti
tel.: 602 550 739
tel.: 518 324 105
e-mail : bartakova.hana@ecoservice.cz

TECHNICKÉ A OBCHODNÍ ODDĚLENÍ:

Ing. Barták Milan - projekty, servis, náhradí díly
tel.: 602 559 394
tel.: 518 324 105
e-mail : bartak.milan@ecoservice.cz

MENUX