Úsporné vytápění

Úsporné vytápění

Výhody topných systému využívajících radiátory GLOBAL:

Úspora energie

Úsporné vytápění

Topné soustavy využívající radiátory Global jsou úsporné díky tepelné účinnosti hliníku, který umožňuje jednoduše a okamžitě řídit teplotu v každé místnosti.

Hliníkové radiátory Global Vám umožní řídit teplotu v každé místnosti snadno a rychle; takže můžete velice rychle vyhřát místnost kdykoliv potřebujete. S podlahovým topeným systémem je tento ohřev výrazně pomalejší a méně řiditelný proces, který vede k větší nehospodárnosti.

Vytápění Vašeho domu nebo kanceláře po dobu 24 hodin denně, pokud je obsazený pouze několik hodin denně, je drahý způsob a dle výzkumu zhotoveného “Altro consumo” pro každý teplotní stupeň, o který snížíte nastavenou teplotu na pokojovém termostatu, snížíte spotřebu energie o 8%.

Se změnami povětrnostních podmínek, které přicházejí více nepředvídatelně a s daleko většími odchylkami, je dokonce nesmírně důležité mít topný systém, který může reagovat rychle na změny teploty. Topné soustavy s hliníkovými radiátory Global se mohou přizpůsobit rychle, pokud se nečekaně změní teplota, na rozdíl od ostatních materiálů, kde tato změna reakce probíhá pomaleji, čímž spotřebují nadbytek energie a přinášejí Vám pocity přílišného chladu nebo naopak přílišného tepla.
 

Maximální pohodlí

Smysl pro pohodu v prostředí vytápěným pomocí radiátorů Global je nepochybný: s nezávislou tepelnou regulací radiátorů Global, může každá osoba získat požadovanou teplotu v pokoji a maximální pohodlí.
 

Vhodné pro nízkoteplotní a obnovitelné energetické zdroje

Radiátory Global jsou bezvadné pro montáž s topnými systémy, které dávají topnou vodu o nízké teplotě; tj. tepelná čerpadla nebo kondenzační kotle vytápěné LPG, zemním plynem, ELTO nebo dřevěnými peletami, právě tak jako s klasickými kotli.
Díky jejich nízkému obsahu vody a prvotřídní tepelné účinnosti, jsou hliníkové radiátory bezvadnou volbou pro systémy navržené k minimalizaci spotřebované energie. Nové Evropské normy kladou velké požadavky na energetickou účinnost nových budov. Jako důsledek těchto vyšších nároku jsou používány topné systémy tak, aby snižovaly spotřebu energií a zároveň zajistily pohodlné životní podmínky.
 

Jednoduchá montáž

Montáž hliníkových radiátorů Global je rychlá a snadná, jednotlivé segmenty radiátorů jsou sestaveny do požadovaných délek přímo u výrobce. Tím, že je hliník velmi lehký odpadá složitá manipulace s radiátory při vlastní montáži, což přináší úsporu času a nákladů spojených s touto montáží.
 

Vysoká životnost a spolehlivost

40 let našich zkušeností v konstrukci a výrobě hliníkových radiátorů nám umožňuje, abychom garantovali spolehlivost a trvanlivost všech námi vyráběných radiátorů. Společnost Global Radiátory je certifikována v souladu s normou ISO 9001:2000 od 1994 a UNI ISO 14001:2400 od 2001.


 

NOVINKY

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

V měsíci srpnu jsme dodali a uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 15 ve společnosti Krůta Zelenka Židlochovice.

více o novince20.02.2019
Dodávka parního kotle

Dodávka parního kotle

V měsíci červenec jsme dodali do společnosti SEPAZ Zašová parní kotel GSX 1500 včetně ekonomizéru a hořáku ELCO Vectron.

více o novince09.01.2019
Parní vyvíječ pro pivovar

Parní vyvíječ pro pivovar

V srpnu jsme uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 20 v minipivovaru v Žatci.

více o novince30.11.2018
Dodávka technologie ohřevu oleje

Dodávka technologie ohřevu oleje

V červnu jsme uskutečnili dodávku technologie ohřevu teplonosného oleje pro společnost Takenaka.

více o novince16.11.2018

ECO – SERVICE , s.r.o.

Masarykova 126
696 15 Čejkovice
( poz. okres Hodonín, Jihomoravský kraj)

IČ: 49435981. DIČ: CZ49435981 (Výpis z OR)
tel.: 518 324 105

tel.: 602 55 9394
fax:518 325 679
e-mail : ecoservice@ecoservice.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI a EKONOMIKA:

Ing. Bartáková Hana - ředitelka společnosti
tel.: 602 550 739
tel.: 518 324 105
e-mail : bartakova.hana@ecoservice.cz

TECHNICKÉ A OBCHODNÍ ODDĚLENÍ:

Ing. Barták Milan - projekty, servis, náhradí díly
tel.: 602 559 394
tel.: 518 324 105
e-mail : bartak.milan@ecoservice.cz

MENUX