Aktuality

Spuštění nové prezentace 22.11.2009

Dne 1.11.2009 jsme pro naše zákazníky a partnery spustili novou webovou prezentaci. Naleznete zde množství informací z oblasti tepelné techniky i potravinářských technologií.

Chystáme novu prezentaci 10.8.2009

Pro naše zákazník připravujeme přehlednou prezentaci našich výrobků a služeb.

Chystáme se na strojírenský veletrh 10.8.2009

Naše společnost se )častní strojírenského veletrhu v Brně. Pokud mátezájem se s námi potkat, kontaktujte nás na tel. čísle: 123 456 789
Archiv aktualit

Automatický nástřik lesku (glazury)

Zařízení:

automaticky nastrik leskuAutomatický nástřik lesku byl společností Bakon specificky vyvinut pro nástřik lesku, rosolu a marmelády při dané teplotě, velkému objemu a na různě tvarované výrobky.

Použití:

Stroj na automatický nástřik umožňuje jednouchou a efektivní cestu nanášení lesku nebo marmelády na různě tvarované a veliké výrobky jako je například výrobky z plundrového těsta, lístkového těsta, koláče atd.
Instalace může být uzpůsobena zákazníkovi v kombinaci s Bakon nástřikem fondánu nebo jiným zařízením od společnosti Bakon.
 

Princip činnosti:

Lesk nebo marmeláda je odsávána ze zásobníku, nádoby, kontejneru nebo rozpouštěcí nádoby a čerpána přes speciální filtr a tepelný výměník do stříkací pistole.
Jakmile čidlo zaregistruje přítomnosti výrobku, automaticky se otevírá tryska stříkací pistole. Veškerý materiál, který neulpí na výrobku, je zachytávám záchytnou vanou a znovu využit.

 

Sériové provedení:automaticky nastrik lesku

  • Nástřiková jednotka s mechanickým nastavením výšky, dva samostatné dopravníky, jeden samo čistící pro vstup výrobků a jeden pro výstup výrobků s pásem zhotoveným z plastu a s nastavitelnou rychlostí posunu
  • Stříkací pistole je umístěna nad sekcí nástřiku a je výškově stavitelná
  • Čidlo kontroly velikosti výrobku pro automatické otevření trysky nástřiku a kontroluje i vzdálenost, která má být potažená nástřikem
  • Vyjímatelná nádoba na sběr nadbytečného nástřiku
  • Schránka ne vstupu a výstupu pro sběr drobků a úkapů
  • Ovládací panel s elektronickým regulátorem teploty, nastavením teploty a zapnutím, vypnutím stříkací pistole
  • Vestavěný ukazatel teploty a tlaku stlačeného vzduchu
  • Bezpečnostní zařízení, které chrání lesk před přehřátím během cirkulace systémem
  • Speciální kontrola tlaku, aby zajistila plochý tvar vstřikovacího paprsku



 
Copyright 2009 ECO – SERVICE Made by LUVR