Hořáky

Hořáky Ecoflam

Společnost Ecoflam byla založena v roce 1973 v Castelfranco Veneto, blízko Benátek v severovýchodní části Itálie. Po více jak třicet let společnost Ecoflam vyvíjí všechny své výrobky s vysokou pečlivostí, k zajištění technologického výzkumu, ekologie, úspor energií a bezpečnosti provozu.

V roce 2005 se vývozní oddělení včlenilo do Burner Business Unit společnosti Ariston Thermo a dnes společnost Ecoflam Bruciatori S.p.A. využívá synergických výhod skupiny a nabízí ucelenou řadu přetlakových hořáků vhodných pro spalování všech druhů plynných a tekutých paliv v monoblokovém a dvoublokovém provedení s výkony až do 25 MW:

 

Plynový hořák BLU

Jednopalivové hořáky

zemní plyn a LPG:

 

Hořák Multicalor

Dvoupalivové hořáky

Zemní plyn (LPG) a LTO:

Hořáky DUAL s výkonem od 23kW až do 345kW
Hořáky MULTICALOR s výkonem od 190kW až do 17MW

Zemní plyn (LPG) a TTO:

Hořáky MULTIFLAM s výkonem od 190kW až do 17MW

Všechny výrobky jsou navrženy a testovány v “GREEN” laboratoři v souladu s CE normami. Výroba je soustředěna do provozů ve městě Resana (Treviso) v souladu s normami ISO 9001 a VISION 2000, dle kterých je společnost certifikována.
Hořáky společnosti Ecoflam zaručují vysokou účinnost a spolehlivý provoz s významnými energetickými úsporami. Všechny modely se vyznačují extrémně jednoduchou montáží, údržbou a přizpůsobivostí přiřazení k jakémukoliv kotli.

Ecoflam je dnes celosvětově uznávaný výrobce hořáků zejména pro spolehlivost jeho výrobků a přizpůsobivost odborných pracovníků nabídnout řešení zákazníkovy na míru pro všechny druhy aplikací.
 
 

Průmyslové hořáky Tecflam

Cílem společnosti Tecflam je podpora našich zákazníků, abychom společně stanovili typ a vlastnosti hořáku, který navrhneme a vyrobíme tak, aby uspokojil specifické požadavky stanovené zákazníkem během konzultační fáze. Nabízíme následující typy průmyslových hořáků:
 

Průmyslový hořák s přímým plamenem

Průmyslové hořáky s přímým plamenem

Díky širokému sortimentu a přizpůsobivosti navržených a dosud vyráběných hořáků společnosti Tecflam, je naše technické oddělení zcela jistě schopné uspokojit většinu odlišných požadavků provozu, ekonomičnosti provozu a spolehlivosti.

Průmyslové hořáky s přímým plamenem



 

Průmyslový duální hořákPrůmyslové duální hořáky

Duální blokové průmyslové hořáky vyráběné společností Tecflam mohou spalovat kapalná paliva od lehkého topného oleje až po těžký topný olej až do maximální viskozity 70°E při 50 °C. Může spalovat výše uvedená paliva jako emulze s vodou, aby se snížily znečišťující látky ve spalinách. Mohou být použity ke spalování použitých kapalin z opravárenských dílen (glycerol, rostlinný olej, atd.….).

Průmyslové duální hořáky

 

Hořáky na pelety a agripelety 

Společnost Termocabi vyrobila první hořák typu SPL na spalování pelet v roce 2000, tedy v období, kdy se tato technologie ještě mnoho nevyužívala. V roce 2002 si společnost nechala patentovat celou výkonovou řadu těchto hořáků. Po těchto prvních zkušenostech se společnost zaměřila na zjednodušení ovládání a provoz těchto hořáků. V dalších letech společnost obdržela mnoho poptávek na hořáky na spalování agripelet, tj. pelet vyrobených ze zemědělských plodin, které mají vyšší obsah zbytkového popela. Vývoj těchto hořáku přinesl novou typovou řadu SPL A.

Přehled hořáků na pelety Termocabi


 

NOVINKY

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

Vyvíječ páry do firmy Zelenka

V měsíci srpnu jsme dodali a uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 15 ve společnosti Krůta Zelenka Židlochovice.

více o novince20.02.2019
Dodávka parního kotle

Dodávka parního kotle

V měsíci červenec jsme dodali do společnosti SEPAZ Zašová parní kotel GSX 1500 včetně ekonomizéru a hořáku ELCO Vectron.

více o novince09.01.2019
Parní vyvíječ pro pivovar

Parní vyvíječ pro pivovar

V srpnu jsme uvedli do provozu parní vyvíječ VXP 20 v minipivovaru v Žatci.

více o novince30.11.2018
Dodávka technologie ohřevu oleje

Dodávka technologie ohřevu oleje

V červnu jsme uskutečnili dodávku technologie ohřevu teplonosného oleje pro společnost Takenaka.

více o novince16.11.2018

ECO – SERVICE , s.r.o.

Masarykova 126
696 15 Čejkovice
( poz. okres Hodonín, Jihomoravský kraj)

IČ: 49435981. DIČ: CZ49435981 (Výpis z OR)
tel.: 518 324 105

tel.: 602 55 9394
fax:518 325 679
e-mail : ecoservice@ecoservice.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI a EKONOMIKA:

Ing. Bartáková Hana - ředitelka společnosti
tel.: 602 550 739
tel.: 518 324 105
e-mail : bartakova.hana@ecoservice.cz

TECHNICKÉ A OBCHODNÍ ODDĚLENÍ:

Ing. Barták Milan - projekty, servis, náhradí díly
tel.: 602 559 394
tel.: 518 324 105
e-mail : bartak.milan@ecoservice.cz

MENUX